Realizacje

Nic nie udowodni jakości naszych usług w taki sposób, w jaki zrobią to realizacje naszych działań. Chcemy przedstawić Państwu przykłady naszych dotychczasowych wykonań, które najlepiej oddają specyfikę naszej pracy i mogą zaprezentować możliwości, jakimi dysponujemy w swojej pracy. Obejmują one następujące usługi, które tworzyliśmy na obszarze województwa pomorskiego, w tym przede wszystkim Trójmiasta – Gdańska oraz Gdyni:

  • pompy ciepła,
  • ogrzewanie,
  • wentylacje,
  • instalacje wodno-kanalizacyjne,
  • klimatyzacje.

Pełen zakres działań

We wszystkich tych realizacjach stosujemy nowoczesne techniki wykonania, z dbałością o środowisko naturalne, a także ekonomiczne systemy wykorzystywane coraz częściej w budynkach mieszkalnych. Pragniemy także zaznaczyć, że to tylko przykładowe, wybrane realizacje, a o pełnym zakresie działalności i umiejętnościach będą mogli Państwo się przekonać korzystając z naszych usług w zakresie montażu nowoczesnych pomp ciepła, systemu rekuperacji, ogrzewania czy klimatyzacji.

Ogrzewanie

Tworzymy nowoczesne rozwiązania grzewcze, przygotowując ogrzewanie wykorzystując naturalne, a co najważniejsze odnawialne źródła energii. Dzięki temu możemy przygotować bardzo efektywną i przyjazną dla środowiska naturalnego instalację podnoszącą temperaturę w budynku za stosunkowo nieduże pieniądze.

Pompy Ciepła

Coraz częściej klienci z Gdańska czy Gdyni decydują się w swoich domach na pompy ciepła, które są bardzo efektywnym, energooszczędnym sposobem ogrzewania budynków. Dla naszych klientów przygotowujemy instalację montowaną w różnych miejscach, wykorzystujące wodę czy powietrze do pozyskania potrzebnej energii.

Klimatyzacje

Coraz wyższe temperatury panujące w okresie letnim w Polsce sprawiają, że klienci bardzo chętnie montują w swoich budynkach klimatyzacje. Nasze realizacje przedstawiają zamontowane urządzenia spełniające swoją funkcję podczas panowania wysokich temperatur, w mniejszych, a także dużych pomieszczeniach.

Wentylacje

Wykonywaliśmy wentylacje dla budynków użyteczności publicznej oraz prywatnych obiektów, w których wykorzystywana jest rekuperacja, wykorzystująca świeże powietrze w budynku, jednocześnie regulująca odpowiednią temperaturę wewnątrz budynku. To świetna oferta jednoczesnego ogrzewania i wychładzania pomieszczeń dla klientów z Gdańska czy Gdyni.

Instalacje Wodno-kanalizacyjne

Doprowadzenie wody oraz poprawne usunięcie ścieków to zasługa poprawnych i przemyślanych instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wykonujemy je z dużą dokładnością, dbając jednocześnie o umiejscowienie innych systemów w budynku i przewidując optymalne ich zastosowanie, a także efektywną pracę w Państwa obiekcie.