Nasze Usługi

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą

Wentylacja mechaniczna, rekuperacja

Czy poszukują Państwo nowoczesnych rozwiązań do swojego domu, które pozwolą na podniesienie komfortu mieszkania? Doskonałą opcją będzie w tym przypadku wentylacja mechaniczna z wymiennikiem ciepła.

 

Jest to system cieszący się niesłabnącą popularnością – jego największym atutem jest fakt, iż systematycznie dostarcza do pomieszczeń w budynku świeże i czyste powietrze, wolne od zarodników grzybów i pleśni. Ponadto, rekuperacja doskonale sprawdza się w regulowaniu poziomu temperatury wewnątrz – dzięki temu, jest ona utrzymywana na optymalnym poziomie. W rezultacie, bardzo szybko zauważymy realne oszczędności zarówno w zakresie ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń.

 

Nasza firma działa na terenie województwa pomorskiego i chętnie współpracuje nie tylko z Klientami z Gdańska, Gdyni, czy też z okolic Trójmiasta.

 

Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie i w prosty sposób wyjaśnimy zasady działania wentylacji mechanicznej, a także przedstawimy wszystkie zalety rekuperacji.

 

rekuperacja