Nasze Usługi

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą

Wentylacja mechaniczna, rekuperacja

Czy poszukują Państwo nowoczesnych rozwiązań do swojego domu, które pozwolą na podniesienie komfortu mieszkania? Doskonałą opcją będzie w tym przypadku montaż wentylacji mechanicznej z wymiennikiem ciepła.

 

Zwany jest on także rekuperacją i polega na wymianie zużytego powietrza na świeże oraz czyste. Największą zaletą tego systemu jest odzyskiwanie ciepła, dzięki czemu nie ucieka ono nawet, gdy na dworze panuje mróz. Kolejnym aspektem, który przemawia za montażem wentylacji mechanicznej, jest szansa na lepsze samopoczucie. W wyniku dostępu do powietrza, które jest w większości pozbawione zanieczyszczeń, mogą Państwo osiągnąć wysoki komfort przebywania wewnątrz pomieszczeń.

 

Nasza firma działa na terenie województwa pomorskiego (w bezpośrednim sąsiedztwie z Trójmiastem) i chętnie współpracuje nie tylko z Klientami z Gdańska czy Gdyni. Wdrażamy rozwiązania, które pomagają w budowaniu lepszego komfortu życia. Jedną z oferowanych instalacji jest rekuperacja ciesząca się dużą popularnością. Jej atutem jest fakt, iż systematycznie dostarczane do pomieszczeń powietrze wolne jest od zarodników grzybów i pleśni. Ponadto, rekuperacja doskonale sprawdza się w regulowaniu poziomu temperatury wewnątrz – dzięki temu, jest ona utrzymywana na optymalnym poziomie.

 

Postaw na świeże powietrze!

 

Montaż wentylacji mechanicznej zmniejsza wilgoć w pomieszczeniach, a także stężenie różnych zanieczyszczeń, takich jak: smog, kurz i niebezpieczne zapachy. W rezultacie bardzo szybko zauważymy realne oszczędności zarówno w zakresie ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń.

 

Rekuperacja złożona jest z kanałów wentylacyjnych oraz rekuperatora. Mamy jednak możliwość wyboru różnych instalacji. Należą do nich m.in. izolowane kanały stalowe, przewody polietylenowe oraz systemy hybrydowe. W pomieszczeniach, w których został wykonany montaż wentylacji mechanicznej, nie trzeba już otwierać okien w celu wietrzenia. Wystarczy świeże powietrze dostarczane dzięki systemowi.

 

Zapraszamy do kontaktu – doradzimy najlepsze rozwiązanie i w prosty sposób wyjaśnimy zasady działania wentylacji mechanicznej. Dodatkowo przedstawimy wszystkie zalety montażu rekuperacji.

 

rekuperacja