Nasze Usługi

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą

Klimatyzacje

Klimatyzacja:

  • dobór,
  • instalacja,
  • serwis

Mieszkanie, dom, biuro, hotel, pensjonat czy restauracja – wszędzie tam potrzebujemy odpowiedniej temperatury. Klimatyzacja odgrywa szczególną rolę podczas upalnych dni, których z roku na rok mamy coraz więcej. Takie są skutki ocieplenia klimatu. Jednak instalacja tych urządzeń nie oznacza tylko chłodzenia. Za ich pomocą możemy także ogrzewać, a nawet osuszać i oczyszczać pomieszczenia.

 

W naszej firmie wykonujemy montaż i serwis klimatyzacji, a proponowane przez specjalistów sprzęty, wpływają na wygodę życia Klientów. Jesteśmy zlokalizowani w Kielnie, blisko Gdańska oraz całego Trójmiasta. Doskonale wiemy, że komfort wymaga właściwego doboru urządzeń, dlatego służymy merytorycznym wsparciem. W razie jakichkolwiek problemów świadczymy również usługę serwisu.

 

Wśród oferowanych sprzętów i instalacji rozróżniamy te mniejsze – do domu i niewielkiego biura oraz duże, dla biurowców, hoteli, restauracji. Niektóre z nich mają tylko dwie jednostki, inne posiadają ich kilka. Odmienne są cele, w których wykonywany jest montaż klimatyzacji i problemy, wymagające serwisu urządzenia. Część miejsc potrzebuje specjalistycznych rozwiązań, np. serwerownia, gdzie chłodzenie trwa przez cały rok. Podobnie jest w przypadku całorocznej pracy w ekstremalnych warunkach (ogrzewanie przy -20°C, a nawet poniżej).

 

Pomożemy na każdym etapie

 

W takich sytuacjach konieczna jest dokładna analiza możliwości i dobranie dedykowanych rozwiązań. W naszej firmie działamy kompleksowo, dlatego nie zostawiamy Klienta z tym samego, ale pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu, montażu i naprawie. Jeśli mamy do tego sposobność, przedstawiamy kilka opcji i wspólnie decydujemy o systemie, który wdrożymy.

 

Warto także wiedzieć, że urządzenia te są podzielone ze względu na sposób montażu. Wyróżniamy rozwiązania m.in. ścienne, podsufitowe czy przypodłogowe. W razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem, dzięki długiemu doświadczeniu i dostępnej dla klientów usłudze serwisu klimatyzacji, postaramy się szybko je naprawić. Jeśli potrzebują Państwo montażu właściwych rozwiązań lub mają jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.