Nasze Usługi

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Dla zachowania komfortu użytkowania lokalu mieszkalnego lub użytkowego powinno montować się odpowiednią instalację wodno-kanalizacyjną, a także dbać o jej stan techniczny. Nie wyobrażamy sobie przecież funkcjonowania w codziennym życiu bez ciepłej wody – czy to w domu, czy w pracy. Najistotniejszą rzeczą jest to, aby prawidłowo zamontowana instalacja nie ulegała usterkom. By transportowała wodę w wydajny sposób, powinna być założona przez przeszkolonych fachowców, którzy posiadają duże doświadczenie i wiedzę. Wybierz firmę GREENTEC – my zaprojektujemy instalację w przemyślany sposób, a następnie zamontujemy ją z najwyższą dbałością o jakość użytych materiałów.

 

Dlaczego warto wybrać sprawdzonego wykonawcę?

Fachowe podłączenie do sieci wodociągowej powinno działać bez zarzutu przez wiele lat i nie narażać Twojego domu na zniszczenia spowodowane przeciekiem rur. Wszelkie uszkodzenia mogą być przyczyną zalania pomieszczeń, a co za tym idzie oznaczać kosztowną konieczność specjalnego osuszania ścian oraz ich odmalowania. To w prosty sposób obrazuje, jak nieprawidłowo podłączona i przeciekająca instalacja wodno-kanalizacyjna może generować wiele dodatkowych kosztów.

Aby bezpiecznie użytkować instalacje wodno-kanalizacyjne, muszą być one przemyślane w każdym calu i zbudowane z solidnych, fachowo dobranych elementów. Każda z nich powinna składać się między innymi z przewodów rurowych, zaworów, łączników czy wodomierzy, które należy poddać odpowiednim testom przed oddaniem do użytku. Co więcej, wszystkie elementy powinny zostać dopasowane odpowiednio do potrzeb budynku – jego parametrów, takich jak wielkość powierzchni, grubość ścian czy rodzaj budulca.

 

Skutki źle wykonanego podłączenia do wodociągów

Należy pamiętać, że nieprawidłowe wykonanie podłączenia może skutkować również niskim komfortem jego użytkowania. Niepokojące hałasy, nieprzyjemny zapach dochodzący z rur, nieustanne zatykanie się zlewu czy toalety - to problemy, z którymi możesz się zmagać, jeśli zlecisz podłączenie amatorom. Zamontowanie systemu to niełatwe zadanie, przed którym stoją fachowcy. Podczas montażu muszą mieć na uwadze, że ścieki powinny być skutecznie odprowadzane do kanalizacji, aby na żadnym odcinku systemu nie powstawały zatory. Każdy zator stwarza bowiem zagrożenie przeciążenia rur, a co za tym idzie, powoduje ich uszkodzenie i przeciek.

 

Jak wykonujemy montaż instalacji wodnych?

W zakresie naszych usług leży profesjonalne wykonanie projektu oraz jego realizacja. Przygotowując się do stworzenia projektu dokładnie analizujemy miejsce, w którym ma zostać zamontowana Twoja instalacja. Staramy się, żeby każdy projekt był indywidualny – nie działamy szablonowo. Dostosowujemy go do potrzeb określonych przez klienta, parametrów architektonicznych miejsca wykonania czy dostępnego budżetu.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz wartościowej wiedzy teoretycznej, wybieramy najlepszej jakości materiały, z których zostanie zmontowana instalacja wodno-kanalizacyjna. To pomaga zagwarantować jej niską awaryjność. Zawsze działamy tak, by efekty naszej pracy cieszyły klientów przez wiele lat.

 

Kompleksowa usługa

Potrafimy zdemontować starą instalację wodno-kanalizacyjną - należy pamiętać, że trzeba wykonać to umiejętnie, tak, by nadmiernie nie uszkodzić ścian lub przyłączy, które mają zostać jeszcze wykorzystane. Wiemy, które elementy można zostawić, jeśli nie kolidują z montowanym przez nas nowym podłączeniem pod sieć.

Nową instalację skonstruujemy w taki sposób, by:

  • działała wydajnie dla zminimalizowania rachunków,
  • działała bezawaryjnie jak najdłużej,
  • pracowała pod odpowiednim ciśnieniem (jest to istotne dla prawidłowej pracy umywalek, pryszniców, itd.),
  • posiadała odpowiednie spady,
  • była zgodna z przepisami,
  • spełniała standardy bezpieczeństwa.

 

Postaw na kompetentnego wykonawcę podłączenia pod sieć wodociągową

GREENTEC kieruje się przede wszystkim indywidualnym podejściem do klienta, więc możesz być pewien, że postaramy się jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania. Stworzymy i zrealizujemy każdy projekt podłączenia pod sieć wybierając nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwolą na zmniejszenie kosztów eksploatacji oraz zapewnią doskonałą wydajność pracy.